Mød holdet bag A. Vogel Danmark

Vi er et hold af dedikerede kollegaer, som har hver vores styrker. Vi elsker den tilgang Alfred Vogel havde til verden, og gør en dyd ud af at sælge og markedsføre A. Vogels produkter på det danske marked, og ikke mindst distribuere en lang række af skønne produkter til helsefolket.

Hvis du har spørgsmål til vores produkter eller har brug for anden hjælp er du altid velkommen til at kontakte os på 8770 8770 eller udfylde formularen nedenfor, så vender vi hurtigst muligt tilbage.

 

Udfyld formular

Kontakt os på: 8770 8770

 

Ulrich Boel Sørensen
Direktør
E-mail: ulrichs@avogel.dk
Iben Sørensen
Bogholder
E-mail: ibens@avogel.dk
Lene Bejerholm
Salgschef
E-mail: leneb@avogel.dk
Kirsten Sørensen
Salgsassistent
E-mail: kirstens@avogel.dk

 

Jesper Schou
Supply Chain Manager/
Warehouse Manager
E-mail: jespers@avogel.dk
Orla Ibsen
Lagerforvalter
E-mail: orlai@avogel.dk
Rikke Jeppesen
Marketing Manager
E-mail: rikke@avogel.dk
Christina Borggaard
Grafisk Designer & Webmaster
E-mail: christina@avogel.dk

 

Birgitte Margaard Christensen
Salgs- og produktspecialist
E-mail: birgitte@avogel.dk

 

 

Ingen resultater